Versenyek 2020/2021

Atlétika: Nem várt éremeső a megyei döntőről!

Pécsett rendezték meg a Kis Iskolák Sportversenye- Atlétika megyei döntőjét.

Iskolánkból 15 fő vett részt- és összesen 27 éremmel tértek haza: 8 arany, 7 ezüst, 12 bronz érem került kenderföldi tanuló nyakába!

Aranyérmes tanulóink kvalifikálták magukat az Országos Döntőbe.

 

Gratulálunk a résztvevőknek és felkészítő tanáraiknak: Huber Daniellának és Ottó Györgynek!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A részletes eredmények

 

Fiú csapat: 2. hely

Csordás Álmos, Gyura Vilmos Dávid, Hordós Rajmund, Kardos Renátó, Kópicz Balázs, Tulinger Erik

 

Lány csapat: 3. hely

Jankovics Hanna, Kujbus Regina, László Anasztázia, Óvári Nikoletta Klaudia, Storcz Dorina, Szomor Eszter

 

Svédváltó lány: 1. hely

Jankovics Hanna, Kujbus Regina, László Anasztázia, Storcz Dorina

 

Svédváltó fiú: 3. hely

Hordós Rajmund, Kardos Renátó, Kópicz Balázs, Tulinger Erik

 

600m-es futás

Kópicz Balázs – 1. hely

 

800m-es futás

Trapp Alíz – 2. hely

Kirch Máté – 6. hely

 

Egyéni összetett

 2. korcsoport

Tulinger Erik – 1. hely

László Anasztázia – 3. hely

Orsós Flórián – 5. hely

 

3. korcsoport

Kópicz Balázs – 1. hely

Szomor Eszter – 1. hely

 

4. korcsoport

Hordós Rajmund – 3. hely

 


Hegyifutó versenyen jártunk

A Kodály Zoltán Ének-zenei Katolikus Általános Iskola és Óvoda Hegyifutás versenyén idén is népes csapattal vett részt iskolánk. Csapattagok: Gyura Vilmos, László Anasztázia, Orsós Flórián (3.o.), Orsós Félix, Óvári Nikoletta Klaudia (4.a), Csonka Johanna, Halbrucker Fédra, Jankovics Lilla, Szomor Tibor, Tulinger Erik (4.b), Hárp Dalma, Orsós Benjámin, Storcz Dorina, Szappanos Armand (5.o.), Szilasi Dorka, Trungel Krisztina (6.o.), Kardos Renátó, Mozsgai Rajmund, Nagy Csilla (7.a), Csordás Álmos, Hordós Rajmund, Jankovics Hanna, Kópicz Balázs, Kujbus Regina, Trapp Alíz (7.b), Miskovity Melinda (8.a), Laczkó Márton, Tulinger Adél, Vál Gréta (8.b).

Bár az idei Hegyifutás Kupa nem Kenderföldre került, de számos egyéni teljesítményre lehetünk büszkék!

Különösen 5 dobogósunkra:

 

II. korcsoport

2. Tulinger Erik

3. Gyura Vilmos Dávid

 

III. korcsoport

1. Storcz Dorina

 

IV. korcsoport

2. Jankovics Hanna

3. Kujbus Regina

Gratulálunk!